Lokalne SEO

Niedrogie lokalne SEO

Od kilku lat umieszczamy dziesiątki lokalnych firm na pierwszych stronach Google dzięki naszym niedrogim lokalnym usługom SEO. Pomagamy firmom zostać znalezionym przez dużą lokalną publiczność, aby zwiększyć zarówno liczbę potencjalnych klientów, jak i sprzedaż. Dowiedz się, jak nasze lokalne usługi SEO mogą pomóc Ci znaleźć nowych klientów już dziś!

Imię i nazwisko
Lokalne wyniki wyszukiwania

Ponad 50%

lokalnych wyszukiwań SEO zamienia się w rzeczywistą wizytę w sklepie w ciągu 24 godzin

82%

osób używa swoich telefonów do wyszukiwania „w pobliżu”

97%

osób szukało w Internecie lokalnej firmy

Co to jest lokalne SEO?

Co to jest niedrogie lokalne SEO?

Lokalne SEO, określane również jako wyszukiwanie lokalne, to strategia marketingowa mająca na celu wyświetlenie Twojej witryny w pierwszej dziesiątce bezpłatnych pozycji w Google, gdy klienci w pobliżu szukają Twoich produktów online.

Podobnie jak tradycyjne SEO, koncentruje się na zwiększaniu pozycji w wyszukiwarkach, ale koncentruje się na lokalnych słowach kluczowych. Można to zrobić w dwóch miejscach — Local Map Pack i Google SERP (strona wyników wyszukiwania).

Lokalne SEO jest niezbędne do osiągnięcia silnej świadomości marki w lokalnych społecznościach. Może pomóc firmom znaleźć potencjalnych klientów i zwiększyć ich księgę biznesową.

Korzyści z niedrogich lokalnych usług SEO

Zdobądź nisko wiszące owoce

Lokalne słowa kluczowe SEO mają zazwyczaj niższą konkurencję w porównaniu ze słowami kluczowymi o zasięgu krajowym. Lokalne SEO może uchwycić szybkie wygrane, kierując klientów do Twojej lokalnej firmy.

Przyciągaj docelowych klientów

Aby pozyskać docelowych klientów, potrzebujesz słów kluczowych o wysokim zamiarze. Wyszukiwanie lokalne może pomóc w pozyskaniu odpowiednich potencjalnych klientów i sprzedaży zarówno w sklepie, jak i online.

Zwiększ rozpoznawalność marki

Optymalizacja wyszukiwania lokalnego koncentruje się na zwiększaniu świadomości i reputacji marki poprzez budowanie katalogów i cytowań, pozytywne recenzje online i wiele więcej.

Nasze podejście do niedrogich lokalnych usług SEO

Wspieramy lokalne firmy od kilku lat, zwiększając ruch na ich stronach internetowych oraz generując wzrost. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem indywidualnej firmy, wielu lokalizacji w regionie, czy franczyzy krajowej, możemy Ci pomóc!

Skuteczna kampania powinna być optymalizowana pod kątem trzech głównych czynników rankingu wyszukiwania lokalnego: trafności, odległości i bliskości . Konsekwencja i wdrażanie tych strategii wymienionych powyżej są kluczowe, jeśli chcesz dobrze pozycjonować się i zwiększyć zasięg lokalny.

Nasze rozwiązania marketingowe pomogą Ci to osiągnąć! Wierzymy w wyrównywanie szans dla małych firm. Skontaktuj się już dziś z jednym z naszych lokalnych ekspertów SEO, aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na pytania.

Nasze niedrogie lokalne usługi SEO obejmują:

Tworzenie cytatów i katalogów firm lokalnych (w tym Profil Firmy w Google)

Lokalizacja i strategia słów kluczowych „w pobliżu”

Tworzenie i zmiana przeznaczenia treści

Optymalizacja techniczna na stronie

Budowanie linków do autorytetu

Monitorowanie danych oraz postępów za pomocą Google Analitics i Google Search Console

Przystępne ceny i pakiety lokalnego SEO

Zajmujemy się organicznym SEO i oferujemy pełen zakres usług. Pomaga firmom z różnych branż w znalezieniu ich w Internecie przez ich docelowych klientów. Zajrzyj i zobacz, co zawiera nasz pakiet SEO.

LOKALNY PAKIET SEO - MAŁY*

LOKALNY PAKIET SEO - STANDARD

 Wstępna analiza strony internetowej 

Wstępna analiza strony internetowej

Google My Business-Profil

Badanie słów kluczowych

Wpisy w lokalnych katalogach i usługach Map

Google My Business-Profil

Biała księga — recenzje klientów

Wpisy w lokalnych katalogach i usługach Map

Monitorowanie słów kluczowych i raportowanie

Optymalizacja SEO onpage treści blogowych

Biała księga – Google Moja Firma

Stała optymalizacja profili i treści

 Monitorowanie słów kluczowych i raportowanie

 Biała księga — recenzje klientów

Whitepaper – podstrony zoptymalizowane pod kątem SEO

 Biała księga – Google Moja Firma


 Czas trwania 3 miesiące

* »LOKALNY PAKIET SEO - MAŁY« jest usługą jednorazową

Niestandardowe pakiety premium

Niestandardowy pakiet SEO zapewnia niestandardowe doświadczenie SEO, aby upewnić się, że osiągniesz wszystkie cele SEO.

Rekomendacja

NAsze rekomendacje

„Strategie online pomogły mi rozwinąć działalność dzięki świetnym narzędziom marketingowym. Zdecydowanie będę pamiętać o tyj wspaniałych ludziach podejmując kolejne działania marketingowe dla mojej firmy”.

FOTOPATRYK

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lokalnego SEO

Czym są lokalne usługi SEO?

Niedrogie lokalne usługi SEO pokrywają się z wieloma tradycyjnymi praktykami SEO, ale z większym naciskiem na pokazywanie się w lokalnych wyszukiwaniach. Najlepsze praktyki wyszukiwania lokalnego obejmują różne strategie. Zawierają one przechwytywanie lokalizacji i słów kluczowych „w pobliżu mnie” w treści, uzyskiwanie pozytywnych recenzji online i tworzenie wykazów firm. Wszystko to ma na celu zwiększenie pozycji witryny w wyszukiwarkach na lokalnym obszarze. 

Ile kosztuje wyszukiwanie lokalne? 

SEO (w tym wyszukiwanie lokalne) stało się znacznie bardziej dostępne i niedrogie dla wszystkich firm. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla małych firm, które mogą nie mieć tak wysokiego budżetu jak firmy korporacyjne. 

Dążymy do tego, aby SEO było dostępne dla firm o mniejszych budżetach i mniejszych zasobach. SEO nie powinno ograniczać się do krajowych marek korporacyjnych z nieograniczonymi budżetami. 

Oferujemy różnorodne pakiety organicznego SEO i opcje cenowe oparte na typowych potrzebach małych firm i możliwościach rozwoju. Waha się to od zaledwie 1500zł miesięcznie do 20 000zł lub więcej, w zależności od tego, co najlepiej pasuje do Twojego budżetu. 

Firma oferująca niedrogie lokalne SEO powinna wziąć pod uwagę Twoje cele i bieżące potrzeby witryny, podając ofertę cenową. Istotne jest, aby zachować realistyczne oczekiwania. Chociaż możliwe jest podążanie za szybkimi efektami, SEO wymaga czasu, aby pokazać wyniki. Zwłaszcza w bardzo konkurencyjnych branżach. 

Istnieje tak wiele czynników, które uniemożliwiają uzyskanie szybszych wyników, takich jak płatna kampania reklamowa. W tym artykule wyjaśniono, dlaczego SEO potrzebuje czasu, aby zobaczyć wyniki. 

Czym lokalne SEO różni się od krajowego SEO?

Lokalne SEO jest członkiem rodziny SEO. Istnieje wiele podobieństw do tradycyjnego lub krajowego SEO, ale lokalny marketing w wyszukiwarkach kładzie większy nacisk na trafność, odległość i bliskość . Lokalna strategia SEO jest ukierunkowana na wyszukiwania „w pobliżu”, miasta i regionu w treści, aby wyszukiwarki lepiej zrozumiały lokalizację. Tradycyjna optymalizacja wyszukiwarek jest skierowana do większej liczby odbiorców w całym kraju.

Nasze Niedrogie lokalne SEO powoduje, że strona internetowa znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników w Google co 10 minut

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z Nami już dziś, aby rozpocząć korzystanie z naszych niedrogich usług lokalnego SEO.