Badanie słów kluczowych

Zwiększ Efektywność za Pomocą Słów Kluczowych

Badanie słów kluczowych jest kluczowym elementem naszych usług SEO dla małych firm . Nasi eksperci pomagają firmom takim jak Twoja znaleźć odpowiednie słowa kluczowe, aby uchwycić pełną moc SEO i dać się znaleźć klientom szukającym Twojej firmy już teraz. Dowiedz się o naszym procesie i o tym, jak może on pomóc Twojej witrynie uzyskać więcej odwiedzin!

Jak przeprowadzić badanie słów kluczowych?

Co 10 minut

strony nad którymi pracujemy zajmują miejsce w pierwszej dziesiątce Google

68%

doświadczeń online zaczyna się od wyszukiwarki

0,78%

użytkowników wyszukiwarek klika wyniki poniżej pierwszej dziesiątki

Efektywność właściwych słów kluczowych

Dlaczego badanie słów kluczowych jest ważne?

Słowa kluczowe mogą zbudować lub zrujnować kampanię SEO. Badania wykazały, że 63% wszystkich zakupów zaczyna się online , nawet jeśli klient ostatecznie dokonuje zakupu w sklepie. Używanie właściwych słów kluczowych w treści może pomóc Twojej firmie w znalezieniu się przed ludźmi szukającymi małej firmy takiej jak Twoja, co może przełożyć się na wzrost konwersji!

Włączenie intencjonalnych słów kluczowych do witryny może jeszcze bardziej wzmocnić strategię marketingu treści poprzez rozszerzenie zasięgu firmy i rozwój jej autorytetu i zaufania w Google.

Korzyści ze wspołpracy z ludźmi badającymi słowa kluczowe

Nasz zespół ludzi ma wiedzę i zasoby

Dokładne badanie słów kluczowych wymaga dużo czasu, zasobów i wiedzy. Strategie Online zajmujące się SEO są wyposażone w to wszystko, aby zapewnić skuteczną strategię słów kluczowych.

Znalezienie właściwych słów kluczowych

Nasi eksperci SEO rozumieją, co sprawia, że ​​słowo kluczowe jest odpowiednie dla Twojej firmy. Utrzymujemy równowagę między liczbą wyszukiwań, konkurencją i zamiarem wyszukiwania.

Strategiczne rozmieszczenie słów kluczowych

Nie wystarczy znaleźć odpowiednie słowa kluczowe, trzeba je strategicznie umieścić na stronie internetowej. Eksperci SEO Strategii Online wiedzą, jak zoptymalizować witrynę, aby poprawić rankingi słów kluczowych.

Dostęp do obszernych i cennych danych

Strategie online śledzą ponad 100 tysięcy rankingów słów kluczowych miesięcznie i mają dostęp do obszernych danych, które są wykorzystywane do podejmowania strategicznych, opartych na danych decyzji dotyczących naszych kampanii dla małych firm.

Nasze podejście do badania słów kluczowych SEO dla małych firm

Wierzymy w skupienie się na obszarach, które będą napędzać największy wzrost SEO dla naszych małych klientów biznesowych. Zobacz poniżej jak w 5 krokach wygląda nasz proces badania słów kluczowych!

Krok 1: analizujemy aktualne rankingi

Punktem wyjścia w procesie badania słów kluczowych SEO przez Nas jest analiza aktualnych rankingów klienta i obszerne badanie jego branży. Daje nam to lepsze zrozumienie, które warunki są wartościowe, a które nie służą już biznesowi i witrynie klienta.

Krok 2: Porównujemy konkurencyjne słowa kluczowe

Oprócz szeroko zakrojonych badań rankingów klientów i ich branż, nasz zespół analizuje również słowa kluczowe konkurentów, aby sprawdzić, czy istnieją podobieństwa i nowe możliwości zdobycia wyższej pozycji.

Krok 3: identyfikujemy nowe możliwości

Badamy również trendy wyszukiwania i identyfikujemy nowe możliwości, dzięki czemu możemy opracować zalecenia, które doprowadzą jak najwięcej ruchu do Twojej witryny. Zamiast szukać słów kluczowych z największą aktywnością wyszukiwania, wybieramy słowa i frazy, które mają zdrową aktywność, aby kierować znaczący ruch do Twojej witryny, ale nie terminy, które są zbyt konkurencyjne i trudne do rankingu.

Krok 4: Mapowanie słów kluczowych

W czwartym kroku, dla każdego słowa kluczowego interpretujemy “intencje szukającego” – działania, które szukający zamierzają podjąć. Pomaga nam to zidentyfikować osoby, które z większym prawdopodobieństwem wejdą na stronę internetową gotowe do dokonania zakupu, a tym samym wygenerować szybszy i wyższy ROI dla naszych klientów. Następnie nasz zespół określa, na jakich stronach należy umieścić dane słowo kluczowe, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Krok 5: Dostarczamy strategię i monitorujemy wydajność

Po zakończeniu szeroko zakrojonego procesu badań i analiz, kompilujemy nasze profesjonalne rekomendacje słów kluczowych, dostarczamy je do klienta i monitorujemy wydajność, aby zobaczyć, jak dobrze działają optymalizacje. Nie pozostawiamy naszych klientów w niepewności, nasz zespół pomaga im w nauce całego procesu i wyjaśnia powody wyboru rekomendowanych terminów dla ich strony internetowej.

Rekomendacja

NAsze rekomendacje

„Strategie online pomogły mi rozwinąć działalność dzięki świetnym narzędziom marketingowym. Zdecydowanie będę pamiętać o tyj wspaniałych ludziach w celu przyszłego rozwoju”.

FOTOPATRYK

Często zadawane pytania dotyczące badania słów kluczowych SEO

Co to są usługi badania słów kluczowych?

Usługi badania słów kluczowych w SEO to praktyka polegająca na przeprowadzaniu badań wyszukiwanych haseł związanych z konkretną firmą lub branżą i identyfikowaniu możliwości włączenia słów kluczowych do witryny, której celem końcowym jest wysoka pozycja w Google SERP (stronach wyników wyszukiwania) i uzyskanie potencjalnych klientów.

Jak wybrać odpowiednie słowo kluczowe dla mojej strony?

Badanie słów kluczowych może stać się skomplikowane ze względu na liczbę danych, które należy przeanalizować i wziąć pod uwagę, ale są trzy główne rzeczy, które składają się na właściwe słowo kluczowe dla witryny:

  • Organiczna liczba wyszukiwań
  • Niski poziom rywalizacji
  • Dopasowanie zamiaru wyszukiwania do Twojej oferty biznesowej i tekstu witryny

Liczba wyszukiwań i poziomy konkurencji są względne, ponieważ wszystko zależy od branży, w której działa Twoja firma. Niektóre branże są bardziej konkurencyjne i powiązane są z nimi słowa kluczowe o dużej liczbie wyszukiwań, podczas gdy bardziej niszowe branże mają zwykle mniejszą liczbę wyszukiwań i niższy poziom konkurencji.

Intencja wyszukiwania to jedyna rzecz, której nie można naruszyć. Treść Twojej witryny musi być zgodna z intencją wyszukiwanego hasła, jeśli chcesz uzyskać pozycję w rankingu dla danego słowa kluczowego. Aby znaleźć zamiar wyszukiwania, ręcznie sprawdź wyniki, które pojawiają się na pierwszym SERP (strona wyników wyszukiwania), aby dowiedzieć się, jaki rodzaj treści wyszukiwarka nagradza i ocenia dla tego słowa kluczowego.

Na przykład intencja wyszukiwanego terminu „badanie słów kluczowych” powoduje wyświetlenie wielu artykułów na blogach, ostatecznych przewodników i narzędzi do badania słów kluczowych. Jeśli planujesz stworzyć stronę docelową, która podkreśla Twoje konkretne usługi, to słowo kluczowe nie sprawdzi się, ponieważ jest zbyt szerokie i nie ma dla niego rankingów komercyjnych stron docelowych.

Strategie online mogą pomóc określić, które słowa kluczowe najlepiej pasują do Twojej witryny i docelowych odbiorców, a także poruszy różne intencje, aby przyciągnąć docelowych odbiorców:

  • Intencja handlowa
  • Intencja informacyjna
  • Intencja transakcyjna
  • Intencja nawigacyjna

Ile kosztują usługi badania słów kluczowych SEO?

Istnieje powszechne błędne przekonanie, że SEO i badanie słów kluczowych muszą być drogie, aby odnieść sukces. Nie o to chodzi! Na pozycję w rankingu online wpływa wiele czynników, które zależą od Twoich potrzeb biznesowych. Chcesz się upewnić, że ekspercie SEO do spraw badania słów kluczowych z usług których korzystasz bierze Twoje cele, biznes i docelowych odbiorców pod uwagę, gdy daje ofertę cenową? To może być przystępne i dostępne w każdym budżecie. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji już dziś z naszym zespołem SEO, aby uzyskać więcej szczegółów na temat dostępnych dla Ciebie opcji!

Opracujemy strategię online dla twojej witryny

Mamy wielu ekspertów SEO pracujących dla wszystkich naszych klientów. Co miesiąc śledzimy naprawdę sporo słów kluczowych, więc wiesz, że Twoja kampania SEO opiera się na decyzjach opartych na danych. Co dziesięć minut otrzymujemy również witrynę internetową, która zajmuje pierwszej 10 pozycji w Google.

Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się online za pomocą SEO!

Imię i nazwisko(wymagane)