AUDYT SEO

Czy Twoja strona internetowa powinna skorzystać z mojej usługi audytu SEO?

Chcę sprawdzić!

Techniczny audyt SEO ujawnia luki na Twojej stronie, które uniemożliwiają jej osiągnięcie pełnego potencjału w wynikach wyszukiwania. Wiem jak skutecznie wykorzystać najlepsze technologie w SEO, aby wskazać obszary do poprawy i pomóc Twojej stronie w awansie w wynikach SERP!

Czy masz problem z uzyskaniem pożądanego ruchu organicznego na swojej stronie internetowej? Jeśli tak, to czas umówić się na darmową konsultację aby omówić temat SEO Twojej strony i dowiedzieć się, jak moje usługi audytu SEO mogą Ci pomóc!

Jedna wiadomość od Ciebie sprawi, że Twoja strona będzie gotowa do SEO...

Moja usługa audytu SEO – o co tu chodzi?

Nie ma znaczenia, jak pięknie zaprojektowana jest Twoja strona internetowa, jeśli Twoje techniczne SEO nie jest odpowiednio dopracowane. Jeśli nie masz organicznego ruchu, którego oczekujesz, to problemy techniczne na Twojej stronie mogą wpłynąć na jej wydajność w wyszukiwarkach.

Jednak nie wszystko jest stracone! Moje audyty analizują Twoje techniczne SEO i proponują poprawki, które zwiększą pozycje Twoich słów kluczowych oraz ruch na Twojej stronie!

Usługi audytowania SEO firmy Strategie Online obejmują wszystko, od treści na Twojej stronie po kod. Dokładnie analizuję każdą część Twojej strony i jej elementy off-page.

Mój audyt SEO analizują następujące elementy na Twojej stronie:

Badanie słów kluczowych

Techniczne SEO

Audyt techniczny

Optymalizacja treści

Analiza backlinków

audyt seo zaproszenie do kontaktu

Zobacz, jak mogę zwiększyć ruch w Twojej witrynie

Aby zmaksymalizować swoje rankingi, umów się na rozmowę ze mną i już dziś rozpocznij swoją podróż w kierunku lepszego biznesu.

Skupiam się na technicznym SEO – oto moja oferta

Posiadam lata doświadczenia w świadczeniu usług SEO dla ponad 10 różnych sektorów, dzięki czemu doskonale wiem, co działa, i mogę dostosować spersonalizowane strategie SEO do dowolnej branży – żaden projekt nie jest dla mnie ani za duży ani za mały.

Chociaż każdy audyt jest wyjątkowy, pewne podstawowe elementy pozostają niezmienne, ponieważ są to fundamentalne elementy sukcesu SEO. Mój audyt technicznego SEO obejmuje:

Badanie słów kluczowych

Jako ekspert korzystam z wyspecjalizowanego oprogramowania SEO, aby ocenić gęstość i umiejscowienie Twoich obecnych słów kluczowych. Badam, jakie słowa kluczowe poprawią Twoje pozycje w rankingach i zwiększą współczynnik konwersji. Następnie szukam luk na Twojej stronie, gdzie możemy wprowadzić te słowa kluczowe, czy to za pomocą zupełnie nowych treści, czy też ich odświeżenia.

Techniczne SEO

Oceniam prędkość strony, przyjazność dla urządzeń mobilnych, metadane i kod strony internetowej, aby upewnić się, że Twoje techniczne SEO nie powstrzymuje rozwoju Twojego biznesu!

Audyty techniczne

Przeprowadzam audyt techniczny strony internetowej zgodnie z Twoimi potrzebami. Zazwyczaj zaczynam od pełnego przeszukania strony internetowej, aby zidentyfikować wszelkie problemy i sprawdzić, jak wpływają one na reakcję Twojej strony, prędkość i stabilność wizualną zgodnie z Core Web Vitals Google. Jeśli te elementy nie są wystarczająco dobre, podejmuję kroki, aby je poprawić!

Analiza linków zwrotnych

Wiem, że wysokiej jakości i autorytatywne backlinki pomagają zwiększyć Twoje pozycje w wyszukiwarkach i ogólną wiarygodność. Dlatego analizuje, skąd pochodzą Twoje linki i sugeruję, gdzie umieścić zewnętrzne linki dla przyszłych działań budowania linków.

Co zwykle jest wliczone w audyt SEO?

Każdy audyt SEO jest wyjątkowy, ale istnieją pewne czynniki, które musze zbadać, aby dostarczyć Ci potrzebne wyniki.

Są to między innymi:

Badanie słów kluczowych

Mój audyt sprawdza, na jakie słowa kluczowe Twoja strona internetowa jest lub nie jest pozycjonowana. Im więcej słów kluczowych zajmujesz, tym więcej odsłon i ruchu otrzymuje Twoja strona internetowa – to mój cel!

Wiem, jak powinieneś używać słów kluczowych na swojej stronie internetowej, aby zobaczyć realny wzrost. Doradzę Ci, jak je umieścić i odświeżyć Twój obecny content. Co więcej, moje wieloletnie badania pomogą w tworzeniu nowych treści.

Techniczne SEO

Audytowanie SEO obejmuje badanie technicznych elementów strony internetowej. Problemy z nimi mogą być trudne do naprawienia dla osób, które nie są biegłe w dziedzinie SEO i mogą poważnie wpłynąć na pozycje w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, Twoja strona internetowa może być już piękna i nowoczesna, ale jeśli jej wewnętrzne działanie nie jest dopracowane, to niewiele znaczy!

W ramach audytu SEO muszę skupić się na wielu elementach technicznych, w tym:

 • Strukturze strony
 • Dostosowaniu do urządzeń mobilnych
 • Bezpieczeństwie strony
 • Szybkości ładowania strony
 • Wzbogaconiu treści

Skuteczna optymalizacja tych elementów może przynieść epicki wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania!

Audyt techniczny

Wierzę, że przed podjęciem różnych strategii marketingowych, w tym SEO, ważne jest, aby przeprowadzić audyt techniczny strony internetowej. W ramach audytu technicznego SEO muszę skupić się na wielu elementach technicznych, w tym:

 • Pełnym crawlowaniu witryny
 • Tytułach HTML, nagłówkach i opisach meta
 • Strukturze strony
 • Przyjazności mobilnej
 • Bezpieczeństwie strony
 • Szybkości ładowania strony
 • Wzbogaconiu treści

Skuteczna optymalizacja tych elementów może przynieść epicki wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania!

Analiza Backlinków

Podczas audytu SEO, jednym z ważnych elementów jest wartość backlinków prowadzących do Twojej strony internetowej. Google uważa je za wskaźnik Twojej jakości i autorytetu. Im więcej linków z renomowanych witryn, tym wyższa pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Dla skutecznej budowy linków, ważne jest zrozumienie Twoich obecnych linków i limków Twoich konkurentów. Przeprowadzam analizę Backlinków, aby ocenić jakość i ilość linków prowadzących do Twojej strony, co pomaga mi stworzyć strategię budowania linków dla Twojej kampanii SEO.

Optymalizacja treści

Content is king! Analizuję Twoją treść pod kątem SEO, aby wprowadzić poprawki i ulepszenia.

Moja analiza obejmuje badanie Twoich konkurentów i słów kluczowych w celu zidentyfikowania luki w Twojej treści – co pozwala mi na sugestie dla nowej treści, która przynosi pozytywne wyniki SEO. Oceniam:

 • Czytelność treści
 • Miejsca słów kluczowych
 • Duplikację treści
 • Tytuły i opisy meta

Nie martw się, znam najlepsze praktyki i wiem, jak wprowadzić poprawki, aby zwiększyć Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania, zwiększyć współczynnik klikalności i zwiększyć sprzedaż!

Pakiety audytów SEO

Nie ma gotowych rozwiązań, jeśli chodzi o SEO. Dlatego moje podejście do audytów technicznych SEO jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Audyty SEO, któe oferuję są spersonalizowane, a wszelkie udoskonalenia są implementowane na podstawie szczegółowych wyników.

Oczywiście każdy audyt i jego wyniki są unikalne. Jednak strategia, którą tworzę dla Ciebie opiera się na następujących elementach:

Badaniu słów kluczowych

Hierarchi linków wewnętrznych

Targetowaniu docelowych słów klczowych

Schema.org i mikroformatach

Pełnym przeglądzie i optymalizacji strony (301, 302, 404)

Dostępności w wyszukiwarce

Jakości adresów URL

Prędkości i rozmiarze strony

Tytułach HTML

Podstawowych wskaźnikach jakości witryny

Optymalizacji multimediów

Nawigacji witryny

Nagłówkach HTTP i pamięci podręcznej

Mapie witryny HTML

Optymalizacji na urządzenia mobilne

Mapie witryny XML

Robocie.txt

Optymalizacji kodu HTML

Breadcrumb Trail

Aktualizacjach SEO

Stopkce SEO

Architekturze informacyjnej

Rekomendacjach dotyczących optymalizacji treści

Jakości treści

Cennik audytów SEO

Moja usługa audytu SEO zawiera 2 pakiety. Analizuję każdy element SEO Twojej strony internetowej i zapewniam, że wyszukiwarki będą ją uwielbiać na tyle, że umieszczą ją w swoich najwyższych pozycjach.

podstawowy audyt seo

Podstawowy audyt SEO

1000€

Będę przyglądać się każdemu aspektowi SEO Twojej strony, upewnię się, że Google kocha Twoją stronę.

Godziny audytu SEO: 10-16 godzin

100-200 stron witryny

Średni czas przygotowania audytu to 40 dni

audet seo pro

Audyt SEO PRO

2,500€

Będę przyglądać się każdemu aspektowi SEO Twojej strony, upewnię się, że Google kocha Twoją stronę.

Godziny audytu SEO: 30-45 godzin

200-750 stron witryny

Średni czas przygotowania audytu to 40 dni

Co jest zawarte w budżecie na audyt SEO?

Jako doświadczony specjalista współpracuję z Tobą, aby określić najlepszy sposób wykorzystania budżetu na audyt, dostarczając Ci w pełne informacje na temat moich usług i ich kosztów.

Żadne dwa audyty SEO nie są takie same, więc nie mam gotowych list tego, co jest zawarte w każdym przypadku – ale znajdę idealną drogę i stworzę najlepszą strategię dla Twojego budżetu, która przyniesie rezultaty.

Jednym z najlepszych aspektów moich cen jest to, że nie pobieram opłat za czas zarządzania. We wszystkich moich usługach, gdy zdecydujesz się powierzyć mi swoje SEO, przejrzyste ceny i wyniki są częścią gwarancji usługi Stratiegii Online.

Oto poszczególne etapy audytu seo

twoje Kroki do sukcesu

Rozmowa wstępna

Zarezerwuj darmową konsultację z e mną, aby rozpocząć. Poznam Twoją firmę i unikalne wymagania dla Twojej branży.

Planowanie audytu SEO

Jako Twój dedykowany menadżer SEO zorganizuję dogłębną rozmowę, aby zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania i cele.

Przeprowadzenie audytu SEO

Po uzgodnieniu, przeprowadzę audyt Twojej strony internetowej. Nasi profesjonalista, działający na podstawie danych, przejrzę wszystkie elementy – od podstawowego po zaawansowany poziom.

Prezentacja audytu

Przedstawię wyniki z technicznego audytu strony, które zostaną dostarczone w formie arkusza kalkulacyjnego lub w formie PDF podczas rozmowy.

Wdrożenie

Jako Twój menadżer SEO poprowadzę Cię przez proces wdrożenia audytu technicznego SEO i będę dostarczać regularne raporty w celu mierzenia sukcesu.

Korzyści z Mojej usługi audytu SEO

Moja wiedza i doświadczenie w SEO

Z kilkuletnim doświadczeniem w SEO wiem, co działa i jak pozostać na szczycie, pomimo ciągłych zmian w algorytmach Google. Możesz być pewien, że jesteś w najlepszych rękach, wybierając mnie jakoi Twojego menadżera SEO.

Bez względu na to jak skomplikowana jest Twoja branża, rozpoczęcie procesu technicznego audytu SEO jest proste. Skontaktuj się ze ,mną już dziś, aby rozpocząć!

wiedza o technicznym seo
poprawiona wydajnosc witryny dzieki audytowi seo

Poprawa ogólnej wydajności Twojej strony internetowej

Oferuję indywidualne podejście do utrzymania Twojej strony internetowej w dobrej kondycji, aby przyciągnęła uwagę Google. Dzięki moim strategiom, zobaczysz poprawę wydajności Twojej strony internetowej, co umożliwi lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Przejrzystość jest dla mnie ważna, zwłaszcza jeśli chodzi o moją usługę audytu SEO. Dlatego regularnie otrzymujesz raporty, które pokazują postępy w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej

Twój dedykowany menedżer SEO

Współpracując ze mną nie musisz martwić się, że nie będziesz mógł ze mną porozmawiać lub zostaniesz uwięziony w kolejce. Wszyscy moi klienci mają ustalony szczegółowy plan spotkań ze mną czy to online czy na żywo.

Jako menedżer SEOjestem przekonany, że otwarta komunikacja jest kluczem do sukcesu. W przeciwieństwie do innych agencji, jestem dostępny przez całą dobę przez telefon, e-mail i nawet WhatsApp – więc możesz się ze mną skontaktować, gdy tylko będziesz potrzebował.

manager seo przy usludze audytu seo

Chcesz rozpocząć swoją drogę do w pełni zoptymalizowanej strony internetowej już dziś? Umów się na konsultację, aby rozpocząć!

Oto przykład efektów mojej ostatniej współpracy w branży fotograficznej

Audyt miał miejsce 10 grudnia 2022 roku, natomiast rekomendacje i zalecenia są regularnie wdrażane. Od momentu wykonania adudytu można zaobserwować wzrost ruchu organicznego oraz większą ilość słów kluczowych.

efekt audytu seo na przxykladzie strony fotografa

Najczęściej zadawane pytania dotyczące audytu SEO

Co jest uwzględnione w audycie technicznym SEO?

Mój audyt SEO obejmuje analizę Twojego SEO on-page i off-page. Dotyczy to takich aspektów technicznych, jak szybkość strony, dostępność oraz Twój profil backlinków.

Jaki jest cel audytu SEO? Dlaczego potrzebuję technicznego audytu SEO?

Audyt SEO pomaga zidentyfikować “szybkie zwycięstwa” oraz długoterminowe inicjatywy, które poprawią wydajność Twojej strony internetowej. Jeśli to się poprawi, otrzymasz więcej ruchu organicznego, co prowadzi do większej liczby konwersji.

Jak dowiedzieć się, czy moja strona internetowa potrzebuje audytu technicznego SEO?

Kilka znaków wskazuje, że Twoja strona internetowa potrzebuje audytu technicznego SEO. Jeśli nie zajmuje wysokiego miejsca w rankingu, mimo stosowania najlepszych praktyk SEO, lub na Twojej stronie występują strony błędów, może to być sygnał, że czas na audyt, aby naprawić problemy ukryte za kulisami!

Dlaczego audyt SEO jest ważny?

Usługi audytu SEO są ważne, ponieważ identyfikują słabe punkty Twojej strony internetowej. Audyt SEO analizuje stronę techniczną Twojej witryny, aby wykryć problemy, na przykład, z indeksacją. Obejmuje także analizę elementów on-page i off-page SEO Twojej strony internetowej.

Co to jest SEO on-page?

SEO on-page analizuje treść Twojej strony internetowej oraz obrazy, które są widoczne dla użytkownika.

Co to jest SEO off-page?

SEO off-page odnosi się do elementów poza Twoją stroną internetową, które wpływają na Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania, takich jak np. budowanie linków.

Jakie elementy techniczne strony bierzesz pod uwagę?

Moje podejście jest zawsze dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb SEO. Niektóre z typowych elementów SEO technicznego, na które patrzę podczas audytu Twojej strony, to sprawdzanie czasów ładowania, błędów indeksowania, zarządzanie linkami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz ocena przyjazności mobilnej.

Czy inwestycja w SEO jest opłacalna?

Prawie 93% wszystkich doświadczeń online zaczyna się od zapytania w wyszukiwarce. Bycie na szczycie wyników wyszukiwania jest głównym składnikiem sukcesu biznesowego w erze cyfrowej. SEO zapewnia imponujący zwrot z inwestycji, gdy jest wykonane prawidłowo. Moje metody są skuteczne i mają udokumentowany wpływ na wyniki. Jestem przejrzysty w moich działaniach, w tym w moich wynikach audytu SEO, i regularnie przekazuję raporty, abyś mógł obserwować swoje postępy w czasie.

Dlaczego powinienem wybrać STRATEGIE ONLINE na swoje SEO?

Ponieważ jestem w tym niesamowity! Jako specjalista posiadam kilka lat doświadczenia w SEO i współpracowałem z wieloma firmami i markami, aby skutecznie poprawić ich cyfrową wydajność, zbierając wiele pozytywnych opinii i referencji.

Jakie usługi świadczysz?

Oferuję różnorodne usługi SEO dla firm dużych i małych, oraz osób prywatnych. Moje usługi obejmują SEO o zasięgu krajowym, SEO lokalne, usługi konsultanta SEO, usługi badania słów kluczowych i usługi PPC oraz projektowania stron WWW. Mogę zecydowanie zwiększyć ruch i konwersje na Twojej stronie internetowej.

Jak długo zajmie zobaczenie wyników?

Niektóre taktyki SEO, takie jak budowanie linków, mogą zająć trochę czasu, aby przynieść owoce, ale warto zainwestować w to, co może znacznie poprawić ruch organiczny na stronie i sprzedaż, gdy jest to prawidłowo wdrożone przez ekspertów.

Jak się z Tobą skontaktować?

Kliknij przycisk „Zamawiam audyt”, aby rozpocząć swoją podróż SEO z najlepszymi STRATEGIAM ONLINE!

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby skutecznie poprawić widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach.

Jeśli chcesz zwiększyć ruch, sprzedaż i liczbę potencjalnych klientó, porozmawiajmy!

Imię i nazwisko(wymagane)
audyt seo kontakt